Please Select Your Language
Это демо версия виджета

Вартість подорожі Непал-Бутан

Я розглядаю цю подорож як цілісний маршрут з 2-х частин. І мінімальна загальна вартість данної подорожі складе: частина 1 (Непал) 1650 $ + частина 2 (Бутан) 3000 $ = 4650 $

Кожна з них самодостатній трек, але як я вже говорив вони відмінно доповнюють один одного, залишаючись дуже різними.

У будь-якому випадку ви можете вибрати для себе як кожну з частин окремо, так і обидві разом, як це мною і було задумано. За вартістю вони також сильно різняться.

ЧАСТИНА 1. НЕПАЛ

ВАРТІСТЬ ПОДОРОЖІ В Непалі становить. 650 дол. США

СЮДИ ВХОДЯТЬ:

 

- ВСІ трансфери і переїзди з Катманду до точок початку і кінця треку і назад на мікроавтобусах і автобусах і / або пешки.

 - ВСЕ ПРОЖИВАННЯ під час усієї подорожі з розрахунку розміщення по 2-3 людини в комфортному хостелі в Катманду (3 ночі) і кращих лоджах під час проходження маршруту, крім ночі в БЛА. Тут можливо буде розселення і по 7-9 чоловік, в залежності від кількості людей в цей день

- під час перебування в Катманду, я сам проведу невелику екскурсію за всіма зазначеними в плані пам'ятками і розповім цікавинки які знаю. Можливо Вам десь вийде заощадити на вході.

- загальна медична аптечка. Це розширений набір дозволених в цих країнах препаратів, але в кількості, достатній для 2-3 чоловік. Бажано мати при собі особисту аптечку. Якщо у вас є які-небудь хронічні хвороби або алергічні реакції, то обов'язково повідомте мені про це!

- МОЖЛИВІСТЬ нескінченно смикати мене за будь-яких питань (крім особистих), і Вам за це нічого поганого не буде 

НЕ ВХОДЯТЬ:

 

- ПЕРЕЛІТ в Катманду і назад. Особисто я, буду відправлятися з Києва, тому зможу підказати як добиратися з / в Україну. Решті, прибуття в Катманду і назад доведеться організовувати самим, хоча я можливо щось зможу підказати. Я планую витратити за квитки в обидві сторони приблизно 550-600 дол. США

-  ХАРЧУВАННЯ. Кожен має свої звички і стиль життя, тому формування меню у кожного своє. За великим рахунком на всьому треку є одне давно затверджене меню для ВСІХ лоджей (в мене є фото з цінами). Різниця полягає в ціні, яка росте разом з висотою. Чим вище лодж, тим вище ціни. Звичайно в Катманду є пара «супермаркетів», але я навіть не можу уявити, що там можна купити крім фруктів і напівфабрикатів. У той же час в лоджах завжди великі порції на будь-який смак. Птах, м'ясо, веганські меню. Я рекомендую виходити з розрахунку витрат від-25 дол. США. в день. Коротше, сильно заощадити як, втім, і витратитися на їжі не вийде. Отже, розрахункова сума становить приблизно 300-350 дол. США.

 - ПОРТЕРИ*. Я рекомендую Вам користуватися послугами портерів. По-перше, це зручно - ви в принципі можете взяти якісь речі в яких сумніваєтеся. По-друге - недорого. Вартість складає 1 $ за 1 кг в день. Але не менше 20 $. Це означає, що як правило один портер тягне речі 2-3 людей. І по-третє, але не менш важливо - ви даєте роботу місцевим жителям, для яких це часто єдина можливість заробити собі на життя. У підсумку приблизно 7 $ в день -70 дол. США також в кінці прийнято давати чайові приблизно 20-30 дол. Разом приблизно 100 дол. США. Але ви можете взагалі не враховувати донний пункт якщо плануєте нести свої речі самі.

 - ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ НА ТРЕКИ. Основні додаткові витрати у мене пішли на воду, підзарядку гаджетів і звичайно інтернет. Також платними опціями можуть бути душ, грілка і ін. Ціни на них також ростуть по мірі просування по маршруту. Наприклад 0,5 води яка в Катманду коштує 25 центів, на початку треку коштує 1 долар, а на БЛА може доходити до 5! Тому потрібно правильно розставляти пріоритети. У підсумку я рекомендую запланувати 5-7 доларів на день. Разом 50 дол. США

 - ВІЗА. Віза в Непал коштує 50 дол. США

 - ОСОБИСТІ ВИТРАТИ*. Це сувеніри, харчування, вхідні квитки на деякі пам'ятки, доп.екскурсіі, спорядження, активності (політ на параплані і ін.) Тут все залежить від ваших бажань і можливостей, але я думаю не менше 100 дол. США.

 - СПОРТИВНА СТРАХОВКА *. З огляду на в тому числі і свій особистий досвід настійно рекомендую оформляти спортивну страховку з можливістю екстреної евакуації вертольотом без франшизи. Я сам в минулий раз повернувся з базового табору Евересту на вертольоті прямо в госпіталь Катманду (до речі відмінне місце) заощадивши від 1200 до 5000 дол. США. Ціни дуже різні в залежності від компанії. Це дуже бажано, але необов'язково.

- РЕЗЕРВ*. Це може бути будь-яка сума з запасом на різні непередбачені ситуації - втрати речей або документів тощо. Рекомендую мати при собі не менше 300 дол. США.

* Позначені бажані, але необов'язкові пункти. Вони не враховані в мінімальній вартості.

РАЗОМ: МІНІМАЛЬНА ВАРТІСТЬ ПЕРШОЇ ЧАСТИНИ. НЕПАЛ:

ціна подорожі 650 $ + харчування 300 $ + переліт 600 $ + доп.расходов 50 + віза 50 = 1650 дол. США

ЧАСТИНА 2. БУТАН

ВАРТІСТЬ ПОДОРОЖІ В Бутані становить. 3000 дол. США

СЮДИ ВХОДЯТЬ:

 

- ПЕРЕЛІТ Катманду-Паро-Катманду

- ВСІ ПЕРЕМІЩЕННЯ за вказаним маршрутом на всіх видах транспорту трансфери в / з аеропорту, переїзди до точок початку треків і назад, відвідування (за бажанням і можливості) місцевих визначних пам'яток в орендованому авто і / або пішки

 - ВСЕ ПРОЖИВАННЯ під час усієї подорожі з розрахунку розміщення по 2-3 людини в готелі 3 * в містах та в 2-3-х місцевих наметах на гірській частині маршруту

 - ВІЗА В Бутан

 - ПОСЛУГИ місцевого гіда

 - туристичний автомобіль з водієм

- 3-Х разове харчування на весь час перебування в Бутані,

 - податки, збори, урядовий внесок і фонди розвитку туризму

 - Мінеральна вода на час перебування

 - Безкоштовний вхід на всі об'єкти культурної і духовної спадщини

- загальна медична аптечка. Це розширений набір дозволених в цих країнах препаратів, але в кількості, достатній для 2-3 чоловік. Бажано мати при собі особисту аптечку. Якщо у вас є які-небудь хронічні хвороби або алергічні реакції, то обов'язково повідомте мені про це!

- МОЖЛИВІСТЬ нескінченно смикати мене за будь-яких питань (крім особистих), і Вам за це нічого поганого не буде 

НЕ ВХОДЯТь:

 

- ПЕРЕЛІТ до Катманду і назад. У моєму випадку це Київ-Катманду-Київ приблизно 550-600 дол. США Враховуйте, тільки якщо ви не берете участь у першій частині подорожі по Непалу, а приїжджаєте тільки на трекінг по Бутану.

- СПОРТИВНА СТРАХОВКА *. З огляду на в тому числі і свій особистий досвід настійно рекомендую оформляти спортивну страховку з можливістю екстреної евакуації вертольотом без франшизи. Ціни дуже різні в залежності від компанії. Це дуже бажано, але необов'язково.

 - ДОДАТКОВЕ ХАРЧУВАННЯ * інше харчування крім включеного триразового харчування в місцях проживання. Кафе, бари, ресторани і т.д. від 0 $

- ОСОБИСТІ ВИТРАТИ*. Наприклад, сувеніри і т.д. Орієнтовно 100 дол. США

- РЕЗЕРВ *. Це може бути будь-яка сума з запасом на різні непередбачені ситуації - втрати речей або документів тощо. Рекомендую мати при собі не менше 300 дол. США.

* Позначені бажані. але необов'язкові пункти. Вони не враховані в мінімальній вартості

РАЗОМ МІНІМАЛЬНА ВАРТІСТЬ ДРУГОЇ ЧАСТИНИ. БУТАН:

ціна подорожі 3000 $ + переліт до / з Катманду 600 $ = 3600 дол. США

ЗАГАЛЬНА МІНІМАЛЬНА ВАРТІСТЬ ПОВНОЇ ПОДОРОЖІ СКЛАДЕ 1650 + 3000 = 4650 $

ОПЛАТА

Для підтвердження своєї участі лише в першій частині нашого великого подорожі - трекінг в Непалі до базового табору Аннапурни необхідно внести організаційний внесок 200 дол. США. не пізніше ніж за 45 днів до дня початку подорожі. Решта суми сплачується не пізніше першого дня подорожі

 

Для підтвердження своєї участі лише у другій частині нашого великого подорожі - трекінг в Бутані по Сой Якса трек, необхідно внести організаційний внесок в розмірі 2500 дол. США не пізніше ніж за 60 днів до дати початку подорожі. Решта суми сплачується не пізніше першого дня подорожі по домовленості окремо з кожним учасником.

Для підтвердження своєї участі в обох частинах подорожі в Непалі та Бутані необхідно внести організаційний внесок в розмірі 2600 дол. США не пізніше ніж за 60 днів до початку подорожі. Решта суми сплачується не пізніше першого дня подорожі по домовленості окремо з кожним учасником

Під час треку, для безпечного, чіткого і скоординованого переміщення групи її учасники зможуть при необхідності безкоштовно користуватися раціями і GPS трекером

Там, де це можливо, я буду постійно вести фото та відеозйомку, а там, де це можливо буду використовувати дрон. В результаті як бонус, через якийсь час ви обов'язково безкоштовно отримаєте змонтований і озвучений груповий ролик про нашу подорож.

 

+38 066 939-56-30

+38 068 403-41-23

info@kray-svitu.com.ua

"Походи на Край Світу"