Please Select Your Language
Это демо версия виджета

Вартість подорожі маршруту Патагонія

ЦІНА ПОДОРОЖІ ПО ГОЛОВНОМУ МАРШРУТУ  - 1550 дол. США

СЮДИ ВРАХОВАНО:

 

- ВСІ ТРАНСПОРТНІ ВИТРАТИ за вказаним маршрутом на всіх видах транспорту включаючи: внутрішні авіа перельоти, автобуси, трансфери в / з аеропорту, пороми, поїздки за загальними продуктами в супермаркет, переїзди до точок початку треків і назад, відвідування (за бажанням і можливості) місцевих визначних пам'яток і ін. на таксі, орендованому авто і / або пішки.

 - ВСЕ ПРОЖИВАННЯ під час основного подорожі з розрахунку розміщення по 2-3 людини в хороших готелях або в невеликих готелях (якщо пощастить).

 - ВСІ перепустки в нацпарки.

 - МОЖЛИВІСТЬ нескінченно смикати мене за будь-яких питань (крім особистих), і Вам за це нічого поганого не буде.

 - використання рацій та GPS трекера для безпеки і зручності координування на треку.

 - безкоштовний, професійно змонтований та озвучений груповий відео ролик, за матеріалами знятими під час нашої подорожі, в тому числі  з дрона

 - базова аптечка.

НЕ ВРАХОВАНО:

 

 - ХАРЧУВАННЯ. Кожен має свої звички і стиль життя, тому формування меню у кожного своє. Звичайно при об'єднанні кількох людей і готуванні продуктів з супермаркету буде набагато економніше харчування в ресторанах. На треках приготування і розігрівання їжі будуть неможливі через заборони на розведення будь-якого вогню. Тому необхідно буде запасатися снеками, бутербродами, водою і гарячими напоями заздалегідь в супермаркетах. Ціни в Південній Америці не високі, а порції часто великі. Ціни в супермаркетах приблизно на рівні з нашими. Є багато дешевих фруктів і овочів. Я рекомендую виходити з розрахунку витрат 35 дол. США. в звичайний день і 15 дол. США в день на треку. Відомий аргентинський стейк приблизно 300грам з гарніром коштує 13-15 дол. США. Коротше, можна сильно заощадити, а можна і навпаки, все в ваших руках. Разом розрахунковий максимум 400 дол. США.

 - ПЕРЕЛІТ до початку і виліт з точки закінчення подорожі. В середньому переліт займає 1-1,5 дня. Якщо у Вас є англійська віза, то ви можете сильно заощадити і квиток Київ-БА-Київ може коштувати 750-850 дол. США в обидві сторони. В іншому випадку середня вартість такого перельоту через Рим, Мадрид або Париж перебувати в районі 1200 дол. США.

 - РЕЗЕРВ. Це може бути будь-яка сума з запасом на різні непередбачені ситуації - втрати речей або документів і ін.) Або на радості себе коханого (делікатеси, сувеніри, одяг, додаткові екскурсії і т.д. Рекомендую мати при собі не менше 400 дол. США. Я витратив 170.

РАЗОМ: РОЗРАХУНКОВА ВАРТІСТЬ ГОЛОВНРГО МАРШРУТУ ПОДОРОЖІ:

Ціна подорожі 1550 $ + харчування 400 $ + переліт 1200 $ = 3150 дол. США

ЦІНА ДОДАТКОВОЇ ПРОГРАМИ.

Для бажаючих ще трохи продовжити і урізноманітнити свій відпочинок та взяти участь в описаній вище додатковій програмі є 2 її варіанту.

Варіант №1 - Повний маршрут - 7 днів, ціна - 1100 дол. США.

Варіант №2 - Теж, але без відвідування Уругваю (Монтевідео) - 5 днів, ціна - 830 дол. США.

СЮДИ ВРАХОВАНО:

 

- ВСІ ТРАНСПОРТНІ ВИТРАТИ за вказаним маршрутом на всіх видах транспорту включаючи: внутрішні авіа перельоти, автобуси, трансфери в / з аеропорту, пороми, поїздки за загальними продуктами в супермаркет, переїзди до точок початку треків і назад, відвідування (за бажанням і можливості) місцевих визначних пам'яток і ін. на таксі, орендованому авто і / або пішки.

 - ВСЕ ПРОЖИВАННЯ під час подорожі з розрахунку розміщення по 2-3 людини в хороших готелях або в невеликих готелях (якщо пощастить)

 - квітки на водоспади з аргентинської і бразильської сторони

 - відвідування Статуї Христа, о. Цукрова голова, храму св. Себастьяна і сходи Селарона в Ріо де Жанейро і греблі Ітайпу в Парагваї

НЕ ВРАХОВАНО:

 

- ХАРЧУВАННЯ. Як і на гірській частині, кожен формує своє меню відповідно до своїх вимог і бажань. Виходячи з вищевказаних зроблених орієнтовно на харчування варто відкласти від 150-250 дол

  - РЕЗЕРВ. Рекомендую мати при собі не менше 300 дол. США

  - ДОДАТКОВІ ЕКСКУРСІЇ такі як: Парк птахів (~ 15 $), польоти на вертольотах (~ 130-150 $), катання на човнах (~ 50-60 $) і ін. Не зазначені в описі

ВАРТІСТЬ ДОДАТКОВОЇ ПРОГРАМИ СКЛАДЕ:

Ціна програми 830 $ + харчування 150 $ = 980 дол. США

ОПЛАТА

Щоб приєднатися до подорожі необхідно зробити передоплату в размере- 500 дол. США.

Для участі в додатковій частині походу необхідно зробити окрему передоплату в розмірі 460 (300) дол. США в залежності від обраного вами варіанту

Решта оплата може бути зроблена в будь-який час, але не пізніше ніж день початку подорожі. Про спосіб оплати будемо домовлятися окремо з кожним учасником.

+38 066 939-56-30

+38 068 403-41-23

info@kray-svitu.com.ua

"Походи на Край Світу"