Please Select Your Language
Это демо версия виджета

Вартість подорожі "Азія"

ЦІНА ПОДОРОЖІ. 2950 дол. США

СЮДИ ВХОДЯТЬ:

 

- ВСІ ПЕРЕМІЩЕННЯ за вказаним маршрутом на всіх видах транспорту включаючи: внутрішні авіаперельоти, автобуси, трансфери в / з аеропорту, пороми, поїздки за загальними продуктами в супермаркет, переїзди до точок початку треків і назад, відвідування (за бажанням і можливості) місцевих визначних пам'яток і ін. на таксі, орендованому авто і / або пешком

- ВСЕ ПРОЖИВАННЯ під час подорожі в гвест-хауса, хостелах, кемпінгах або невеликих готелях (якщо пощастить), в залежності від локації.

- ВСЕ пропуску в нацпарки.

- МОЖЛИВІСТЬ нескінченно смикати мене за будь-яких питань (крім особистих), і Вам за це нічого поганого не буде 

- використання рацій та GPS трекера для безпеки і зручності координування на треку.

- безкоштовний, професійно змонтований і озвучений груповий відео ролик, за матеріалами знятими під час нашої подорожі, в тому числі і з дрона. (Протягом 2 місяців після подорожі)

- базова аптечка

НЕ ВХОДЯТЬ:

 

- ХАРЧУВАННЯ Кожен має свої звички і стиль життя, тому формування меню у кожного своє. Звичайно при об'єднанні кількох людей і готуванні продуктів з супермаркету буде набагато економніше харчування в ресторанах. На треках приготування необхідно буде запасатися снеками, бутербродами, водою та напоями заздалегідь в супермаркетах. Ціни в Азії не високі, а порції часто великі. Ціни в супермаркетах приблизно на рівні з нашими. Є багато дешевих фруктів і овочів. Я рекомендую виходити з розрахунку витрат 20 дол. США. в звичайний день, а на перельотах переїздах і треках 5-10. Коротше, можна сильно заощадити, а можна і навпаки, все в ваших руках. Разом розрахунковий максимум 500 дол. США.

- ПЕРЕЛІТ до початку подорожі і виліт з точки закінчення подорожі. В середньому переліт займає 1-1,5 дня. і може коштувати орієнтовно 900 дол. США в обидві сторони. Можливі варіанти дорожче і дешевше в залежності від маршруту, кількості і тривалості пересадок.

- РЕЗЕРВ. Це може бути будь-яка сума з запасом на різні непередбачені ситуації - втрати речей або документів і ін.) Або на радості себе коханого (делікатеси, сувеніри, одяг, додаткові екскурсії і т.д. Рекомендую мати при собі не менше 400 дол. США.

РАЗОМ МІНІМАЛЬНА ВАРТІСТЬ ПОДОРОЖІ:

 

Ціна подорожі 2950 $ + харчування 500 $ + переліт 900 $ = 4350 дол. США

Як я вже писав вище, для охочих небагато продовжити і урізноманітнити свій відпочинок можливо заздалегідь обговорити організацію різних активностей, наприклад, дайвінгу або релаксу на пляжі. У цьому регіоні більше звикли бачити багатьох австралійських і американських туристів, які подорожують на круїзних лайнерах або яхтах, тому ціни на різні активності можуть неприємно здивувати, тому що організовуються великими туристичними агентствами. Однак завжди можна знайти альтернативу якщо зайнятися цим заздалегідь.

+38 066 939-56-30

+38 068 403-41-23

info@kray-svitu.com.ua

"Походи на Край Світу"