Please Select Your Language
Это демо версия виджета

Вартість подорожі на "5 вершин" Тихого океану

Так, це не найдешевший захід ...

ЦІНА ОСНОВНОГО ПОДОРОЖІ

6400 дол. США при групі від 5 чоловік

6600 дол. США при групі 4 осіб

6900 дол. США при групі 3 осіб (мінімальна кількість)

СЮДИ ВХОДЯТЬ:

 

- ВСЕ ПЕРЕМІЩЕННЯ за вказаним маршрутом на всіх видах транспорту включаючи міжнародні та внутрішні авіаперельоти, автобуси, трансфери в / з аеропорту, пороми, поїздки за загальними продуктами в супермаркет, переїзди до точок початку треків і назад, відвідування (за бажанням і можливості) місцевих пам'яток та ін. на таксі, орендованому авто, мопеді і / або пешком

 - ВСЕ ПРОЖИВАННЯ під час усієї подорожі з розрахунку розміщення по 2-3 людини в хороших готелях або в невеликих готелях (якщо пощастить) в міський частини маршруту

- також Всі зазначені в описі треки, з проживанням та послугами гідів

- базове харчування на треках,

 - під час треку, для безпечного, чіткого і скоординованого переміщення і поведінки групи будуть використовуватися сучасні технічні засоби (супутниковий телефон, рації, GPS трекер)

- там, де це можливо, я буду використовувати дрон і просто вести фото та відеозйомку. Через якийсь час ви обов'язково безкоштовно отримаєте змонтований про озвучений груповий ролик про нашу подорож.

- загальна медична аптечка. Це розширений набір дозволених в цих країнах препаратів, але в кількості, достатній для 2-3 чоловік. Бажано мати при собі особисту аптечку. Якщо у вас є які-небудь хронічні хвороби або алергічні реакції, то обов'язково повідомте мені про це!

- МОЖЛИВІСТЬ нескінченно смикати мене за будь-яких питань (крім особистих), і Вам за це нічого поганого не буде.

НЕ ВХОДЯТЬ:

 

- ОСНОВНИЙ ХАРЧУВАННЯ. Це харчування в містах поза треків. Кожен має свої звички і стиль життя, тому формування меню у кожного своє. Звичайно при об'єднанні кількох людей і готуванні продуктів з супермаркету буде набагато економніше харчування в ресторанах. На всіх треках включено базове харчування, але докладніше про його складових буде відомо вже по прибуттю. Воно не враховує переваги кожного, а просто має стандартний набір продуктів в кожному випадку. Тому необхідно буде запасатися снеками, бутербродами, водою і гарячими напоями заздалегідь в супермаркетах. Ціни в супермаркетах невисокі. Є багато дешевих фруктів і овочів. Я рекомендую виходити з розрахунку витрат 30 дол. США. в звичайний день і 15 дол. США в день на треку. Коротше, можна сильно заощадити, а можна і навпаки, все в ваших руках. Отже, розрахункова сума для мене як активного м'ясоїда становить приблизно 750 дол. США.

 - ПЕРЕЛІТ до початку і виліт з точки закінчення подорожі. Особисто я, буду відправлятися з Києва, тому зможу підказати як добиратися з / в Україну. Решті, прибуття в початкову точку і потім відліт з кінцевої точки маршруту доведеться організовувати самим, хоча я можливо щось зможу підказати. Я планую витратити за квитки в обидві сторони приблизно 900 дол. США.

 - РЕЗЕРВ. Це може бути будь-яка сума з запасом на різні непередбачені ситуації - втрати речей або документів і ін., Або на радості себе коханого (делікатеси, сувеніри, одяг, додаткові екскурсії, активності і т.д. Рекомендую мати при собі не менше 1000 дол. США.

РАЗОМ МІНІМАЛЬНА ВАРТІСТЬ ПОДОРОЖІ СКЛАДЕ:

 

ціна подорожі 6400 $ + харчування 750 $ + переліт 900 $ = 8050 дол. США

Як я вже писав вище, для охочих небагато продовжити і урізноманітнити свій відпочинок можливо заздалегідь обговорити організацію різних активностей, наприклад, дайвінгу або релаксу на пляжі. У цьому регіоні більше звикли бачити багатьох австралійських і американських туристів, які подорожують на круїзних лайнерах або яхтах, тому ціни на різні активності можуть неприємно здивувати, тому що організовуються великими туристичними агентствами. Однак завжди можна знайти альтернативу якщо зайнятися цим заздалегідь.

ОПЛАТА

У зв'язку з тим, що, трек на пік Вільгельма, вважається дуже престижним, як наприклад в Непалі трек до БЛЕ, тому повинен бути повністю оплачений не пізніше ніж за 60 днів до дати його початку. А ось сходження на Попоманасеу, дуже рідкісний і мало популярний трек, але через це також вимагає ранню передоплату. Авіаквитки за хорошими цінами потрібно брати організовано за 2-4 місяці. В результаті оплата буде відбуватися поетапно:

У зв'язку з логістичної складністю маршруту вибір та бронювання рейсів і треків будуть проводитися мною одним для всієї групи одночасно після остаточного її формування, тобто надання копій паспортів та отримання передоплати.

1 частина платежу в розмірі 2000 дол. США. повинна бути виконаний в момент остаточного формування групи, тобто не менше ніж за 4 місяці до початку подорожі. Попередньо крайній термін остаточного формування групи - квітень 2021 року. Ці кошти будуть витрачені для одночасного придбання авіаквитків за маршрутом.

2 частина платіж. 2000 дол. США може бути виплачений частинами або одноразово, але не пізніше ніж за 60 днів до початку треку.

3-тя частина платежу. Залишок суми, яка оплачується в будь-який час, але не пізніше дня початку подорожі.

Про спосіб оплати будемо домовлятися окремо з кожним учасником.

+38 066 939-56-30

+38 068 403-41-23

info@kray-svitu.com.ua

"Походи на Край Світу"