Please Select Your Language
Это демо версия виджета

Дата: 15.01.2020

Реальна правдива історія про те, як кільце в Мордор носили

Вся ця розповідь на 100% правда і це все сталося 24- 25 листопада 2018 р У Новій Зеландії на північному острові в нацпарку в районі м Турангі. Почалося з того, що один з нас реально знайшов в супермаркеті на підлозі золоте кільце, після чого відразу отримав прізвисько Фродо.

Через пару годин ми заселилися в дивного вигляду хостел з якоюсь легендою на стіні з високим сивим і злегка напідпитку (або укуренного) хіповатого виду господарем на ім'я Іон, але підозріло схожого на Гендальфа. На наступний день у нас був запланований трек по місцевості де знімали Мордер у «Володар перснів» до кратера вулкана Руапеху який і є Рокова гора з того ж фільму. Але тому що зарядив досить сильний дощ, наш організатор трансферу до початку треку відмовився нас везти і сказав, що там все закрито.

Ми вже сильно не сподівалися кудись піти але вирішили на завтра під'їхати туди на своїй машині. Увечері після чаю в вітальні Фродо похвалився своєю знахідкою, а Гендальф і каже, що мовляв знає одного чувака одноокого чувака з великим червоним оком (ім'я не пам'ятаю - якось на С) і схоже це його кільце. Ви мовляв завтра все одно в Мордер їдете, він там поруч з вулканом живе і давно його шукає. Фродо говорить що не питання, якщо зустріч то віддам. Тут ще один дивний мужик підписався, всім говорив що він голий (або Голум - незрозуміло) хоча сам був лисий і з великими очима.

Типу я теж піду, я там коротку дорогу знаю, а сам на кільце так недобре дивиться. Мені теж було робити нічого, ну думаю сходжу з Фродо, розімнуся, а за одне і за Голим (в сенсі лисим) понаблюдаю😉. Вранці встали, поснідали і поїхали. Погода не налагодилася, а на під'їзді в Мордер дощ навіть посилився. Перед нами дощ і туман, такий що гори не видно.

Стоянка була дозволена максимум на 4 години. Вирішили що підемо, і куди за 2 години дійдемо так і буде, а потім назад. Чи встигнемо до вулкану добре, немає так просто прогуляємося кілометрів 15-17 (ми так кожен день так гуляли ) дивись і цього червоноокого зустрінемо, а якщо немає, то кільце в вулкан кинемо і записку напишемо. Вийшли просто по дощу, але чим вище піднімалися, тим він ставав сильнішим, а вітер холодніше і зліше. Ну що скажеш -Мордор😁. Хоча заради справедливості треба сказати що вуличні туалети у них в горах як у нас в ТРЦ або навіть краще!

Йшли, як і вирішили 2 години. Пройшли 8 кілометрів, набрали десь 800 м висоти, температура впала до 6-8 градусів, туман став просто хмарою в якому ми йшли, а вітер реально посилився до 15 м / с. Коротше перестало бути щось видно, а мужика одно-червоноокого так і не зустріли.

Кільце залишати не стали, тому що вулкан потух, напевно через дощ. На зворотному шляху звичайно зустріли групу орків. Маленькі, вузькоокі, я таких багато зустрічав у всіх куточках світу і по одному вони не ходять.

Загалом як і хотіли прогулялися 16 км, зголодніли і замерзли, а коли повернулися то нас вже чекали молодий ельф і старий гном з чаєм і бутербродами.

Тут і треку кінець, хто читав молодець. Післязавтра плануємо потрапити до Хоббітона і якщо зустріну Гендальфа, розповім все що про нього думаю! Нехай знає, як людей в таку погоду в гори посилати.

Все чиста правда а хто не вірить - йдіть ... ..

+38 066 939-56-30

+38 068 403-41-23

info@kray-svitu.com.ua

"Походи на Край Світу"